אנו, בחברת אוא עיצובים, מאמינים כי ההצלחה כרוכה בשמירה אדוקה ומקסימלית על תחושת הביטחון בגלישה באתר ועל אמינות מלאה מול כל גולשי האתר. 

אתר אוא עיצובים השקיע ומשקיע מאמצים רבים בשמירה מכסימלית על פרטיותך, בכדי שתוכל לגלוש נקי מדאגות בזמן שהותך באתר ורכישה בו. אתר אוא עיצובים מוגן ומאובטח ע"י מערכת האבטחה המתקדמת ביותר שישנה כיום בשוק.
שימוש באמצעי ההגנה הנכונים הופך את הקנייה באמצעות האינטרנט לבטוחה יותר מהקנייה בחנות רגילה.
אם אין לכם בעיה לתת את מספר כרטיס האשראי שלכם במסעדה או כשאתם מזמינים כרטיס קולנוע בטלפון, אצלנו אתם יכולים להיות רגועים הרבה יותר!
באתר פועלים אמצעי אבטחה שונים, הפועלים בטכנולוגיות שונות של זיהוי, קידוד, אימות והצפנה מהמתקדמים בעולם, על מנת שגולשינו יכולו לרכוש את מוצרינו בביטחון מלא.

בנוסף לכך חשוב לציין כי אתר אוא עיצובים לא שומר מספרי כרטיסי אשראי וחשבונות של הלקוחות שלו אלא מוחק את הפרטים מיד בסיום ההזמנה באופן אוטומטי!

העסקאות המבוצעות באתר אוא עיצובים מוצפנות בשיטת SSL, השיטה המקובלת בכל העולם המאפשרת הצפנה של המידע בין השרת לדפדפן של המשתמש, כך שאף גורם שמאזין באינטרנט לא יכול לצותת למידע.
אז איך זה עובד באמת?
כאשר משתמש מבצע הרשמה לאתר, פרטיו עוברים קידוד והצפנה עד לכדי מצב שהם הופכים למעשה לאוסף אותיות ומספרים אקראי, כך שגורמים לא מורשים לא יצליחו בפענוח הפרטים המקוריים
מהו פרוטוקול SSL?
פרוטוקול SSL הוא פרוטוקול המקבל את הנתונים, 'מערבב' אותם והופך נתונים אלו לרצף בלתי ברור של סימנים, אותיות ומספרים, כך שרק אנשים המורשים לכך, כגון חברות האשראי, יוכלו לפענח אותם, וגם זאת אך ורק ע"י חברת הסליקה אשר בידה מצוי מפתח ההצפנה.
שיטה זו נבדקה ואושרה ע"י כל חברות האשראי לבצוע עסקאות דרך רשת האינטרנט.

כאשר תדרשו להזין את פרטי כרטיס האשראי, יופיע סימן של מנעול בתחתית הדפדפן בצידו הימני, סימן זה מאשר כי המידע אשר מועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.

כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קניה וקניה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.

בנוסף, אנו מקפידים על הסטנדרט הגבוה ביותר של אבטחת מידע פרטיך האישיים אינם נשמרים אצלנו ומשמשים לביצוע העסקה בלבד!
אנו מתחייבים שלא להעביר את המידע לאף גורם אחר, מלבד חברת האשראי שלכם.

חשוב לדעת!
אם למרות כל הצעדים המתקדמים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום! – דבר זה מובטח על פי חוק!

אם בכל זאת תעדיפו לבצע רכישה באתר אוא עיצובים מבלי למסור את פרטי מספר כרטיס האשראי שלכם באינטרנט, שילחו את הזמנתכם מבלי למלא את פרטי הכרטיס ואנו ניצור עמכם קשר לביצוע עסקה טלפונית.